adrino
design studio

Adrino Design Studio to kreatywne studio graficzno-developerskie, w którym projektujemy i tworzymy in house kreacje reklamowe. Posiadamy również olbrzymie kompetencje deweloperskie, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę w zakresie przygotowania kampanii reklamowych na każdym ich etapie.

Pracujemy na gotowych key visualach, które adaptujemy na potrzeby kampanii reklamowych, tworząc z nich nieszablonowe i kreatywne rozwiązania Rich Media. Jednak bardzo często, tworzymy też dla naszych klientów kreacje od zera - począwszy od koncepcji kreatywnej, poprzez projekt graficzny z optymalnym wykorzystaniem mechanizmów rich mediowych - aż po ich wdrożenie.

Jeżeli nie posiadasz więc gotowej kreacji lub brakuje Ci na nią pomysłu, to nasz zespół kreatywny przedstawi i zaprojektuje dla Ciebie ciekawe i atrakcyjne rozwiązania. Następnie doświadczeni developerzy zajmą się ich kodowaniem i implementacją w środowisku digital. Tworzymy kreacje reklamowe od A do Zet zarówno dla klientów bezpośrednich, jak i domów mediowych czy agencji reklamowych.

design studio
w liczbach

123

Ctrl+Z w każdej godzinie

0

Ctrl+C → Ctrl+V /CMD+C → CMD+V

24GB+

zapełnionego RAM’u po pierwszych 15 minutach każdego dnia

0+

bugów

14

”Nie musi być na dzisiaj, może być na jutro rano”

Niepoliczalne

„ślicznie, ale…” naszego dyrektora kreatywnego
liczby

kompetencje
design studio

persona

Z adrino związany od 7 lat, najpierw jako samodzielny grafik, a od grudnia 2019 roku jako szef nowo utworzonego kilkuosobowego działu Design Studio.

W branży reklamowej pracuje od blisko 13 lat. Zdobywał doświadczenie pracując m.in w GG Network jako Art Director i jako freelancer. Zrealizował setki kampanii reklamowych rich media dla m.in takich marek jak Adamed Pharma S.A., Dermedic, Soraya, Bielenda, T-Mobile, Samsung, Electrolux, Peugeot, Mazda, iRobot, Kampania Piwowarska, Grupa Żywiec i wielu, wielu innych.

W adrino jest odpowiedzialny m.in za nadzór kreatywny oraz produkcyjny nad projektami, tworzenie koncepcji kreatywnych kampanii reklamowych on-line dla klientów oraz prace nad nowymi produktami i rozwiązaniami, w tym dla mechanizmów rich media.

Po godzinach zajmuje się sztuką, głównie cyfrową, projektując grafiki i kolekcjonuje winyle oraz płyty CD z muzyką metalową.

Mariusz Stelągowski
Creative Director & Head of Design Studio

persona

W zawodzie projektanta graficznego od 11 lat, umiejętności zdobywał w drukarniach, agencjach reklamowych i ośrodku kultury i sztuki. W adrino od 2019 roku.

W swoim portfolio posiada takie projekty, jak opracowanie graficzne imprez masowych (Reggaeland, Summer Fall Festival, Vistula Folk Festival itp), animacje reklamowe dla Orlenu, projekty dla firm Akademia Ruchu, PSS Zgoda, Głososfera, Hotel Kawallo, etc.

W adrino zajmuje się kreacjami rich mediowymi, displayowymi, reklamą natywną.

Po godzinach gitarzysta i wokalista w dwóch zespołach metalowych i zapalony geek.

Mateusz Koziorowski
Senior Graphic Designer

persona

Posiada 9-letnie doświadczenie w zakresie projektowania grafiki reklamowej, identyfikacji wizualnej spółek oraz webdesignie.

Pracował dla takich marek jak Luxmed, Cheminova, Samsung, iRobot, Kompania Piwowarska, Adamed Pharma S.A. oraz wielu innych.

Mechanizmy rich mediowe są dla niego niczym klocki Lego, za pomocą, których można budować różne kompozycje ograniczone tylko przez wyobraźnię.

Prywatnie entuzjasta szermierki i łucznictwa. Świr powerpointa.

Piotr Stąpór
Senior Graphic Designer

persona

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej z 10-letnim doświadczeniem w analityce chemicznej w branży FMCG. Pierwsze kroki w IT zaczęła od testowania oprogramowania w komercyjnym projekcie z dużą bazą danych.

Posiada umiejętności z zakresu walidacji, tworzenia procedur operacyjnych, instrukcji postępowania dla użytkowników, mapowania procesów i rozwiązywania problemów za pomocą narzędzi Lean Management. W codziennej pracy jest cierpliwa, zwraca uwagę na szczegóły i szuka nowych rozwiązań.

W Adrino odpowiedzialna jest za kodowanie kreacji rich media w JavaScript/ Typescript. Prywatne projekty pisze w ReactJS/ Typescript.

Magdalena Matusiak
Junior JavaScrip Developer