Zaufali nam

testimonial1

Lubię pracować z adrino ponieważ nieustannie gwarantują przyjazny client service. Tematy procedowane są sprawnie, a team Nosorożców wywiązuje się z ustaleń.

Media on

testimonial2

Firma Adrino Mobile Sp. z o.o. dała się poznać jako solidny i rzetelny partner. Firma wykazała się terminowością, profesjonalizmem i elastycznością w podejściu do potrzeb klienta.

Profesjonalna obsługa i wybitne wyniki kampanii świadczą o wysokim standardzie obsługi w zakresie kampanii internetowych.

Jakość oraz terminowość wykonywanych przez firmę Adrino prac opiniujemy na bardzo wysokim poziomie, stwierdzając jednocześnie, że jest to firma godna polecenia.

Paulina Behan
Ekspert ds. social mediów
Bank Pekao

testimonial1

To już nasza kolejna współpraca z Adrino. Z chęcią wracamy właśnie do Państwa, z uwagi na fantastyczną opiekę i świetne wyczucie naszych potrzeb. Prace koncepcyjne zawsze spełniają nasze wysokie wymagania, realizujemy z Państwem nowoczesne kampanie, odnoszące świetne wyniki. Tworzone przez Adrino grafiki są bardzo estetyczne i funkcjonalne. Duże znaczenie ma także fakt, że przygotowanie grafik w ramach współpracy jest bezpłatne. Jest to element współpracy, na który zwracamy uwagę.

Z przyjemnością będziemy kontynuować naszą współpracę, ponieważ należy ona do bardzo udanych.

Natalia Zgorzelska
Marketing Communication CoordinatorMary Kay Poland

Agencje

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Klienci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo