Dom Dziecka w Kowalewie

Zapamiętajcie te hasło -„Rino4Kids” – to inicjatywa, która powstała u nas już jakiś czas temu z potrzeby pomocy tym, którzy nie zawsze mają w życiu wszystko. To akcja wspólna naszych spółek – czyli Email Network LeadR i nas adrino.

O co chodzi? Pomagamy dzieciom, poprzez chociażby nadanie nowego życia sprzętom komputerowym, wymieniając im części, które nie spełniają już swoich funkcji. Tak odrestaurowane, wyglądające jak nowe i w pełni sprawne laptopy przekazujemy do podopiecznych Domów Dziecka.

3 listopada wybraliśmy się do Kowalewa i tam przekazaliśmy 3 laptopy, które miały za zadanie służyć dzieciom do zabawy i gier. Z racji pandemii wszelki sprzęt, który tam się znajduje jest udostępniany tylko na zdalne nauczanie (placówka nie może sobie pozwolić na zniszczenie sprzętu, gdyż w przypadku nauczania zdalnego każdy uczeń musi mieć na czym pracować). Dlatego marzeniem dzieci był sprzęt do grania i zabaw! Dodatkowo sprzedając stare sprzęty oraz ze składek naszych pracowników dokupiliśmy Xboxa, 4 pady, kierownicę do gier oraz Game Passa na 18 miesięcy!